AVON TEMSİLCİ KAZANCI

Avon Temsilcileri Ne Kadar Kazanıyor?

Günümüz şartlarında tek maaşla yaşamak neredeyse çok zor, hal böyle olunca insanlar ek gelir sağlayabileceği işler aramaya başladı. Sizde gelirinizi arttırmak istiyor ama ne yapabilirim diye düşünüyorsanız bu yazımız size faydalı olacaktır.

Avon bir asırdan fazladır katalog ile satış yapma imkanı vermekte ve dünya üzerinde milyonlarca temsilcisine kazanç sağlatmaktadır.

Avon temsilcisi olup ürün satışı yaparak ve ekibinizi büyüterek gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bunun bir sınırı yok ayda binlerce, hatta on binlerce lira gelir elde edebilirsiniz.

Avon Temsilci Kazancı Hesaplama

Avon temsilcileri ürün satışı yaparak ve avon’a temsilci kazandırarak kazanıyor. Tüm bunların yanı sıra hediye ve fırsatlarda elde ediyor.

Avon temsilcileri yaptığı ürün satışlarından %25 ve %33 arası oranda gelir elde etmektedir. Bu da ne kadar çok satış o kadar çok kâr elde etmek anlamına gelir.

Avon temsilcilik (üyelik) sisteminde temsilcilik ile başlayıp satış lideri, uzman lider, bronz lider, gümüş lider, altın lider, platin lider, direktör, kıdemli direktör, grup direktörü, koordinatör, kıdemli koordinatör ve grup koordinatörü pozisyonlarına gelebilir ve ciddi miktarlarda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Üstelik kazançlarınızın yanında prim ve harika hediyeler de kazanabilirsiniz.

Satışlarınız ne kadar yüksek olursa o kadar fazla gelir elde edebilirsiniz.

Avon Üyelik Formu

Tamamen Ücretsiz Üye Olun

Avon Üyeliğini Oluştur İndirimli Başlangıç Paketlerinden Yararlan!

Üyeliğinizin başarılı bir şekilde tamamlanması için tüm alanları eksiksiz doldurunuz.

* Güvenlik açısından kalan bilgileriniz arandığınız zaman istenecektir.

GÜNCEL KAMPANYALAR

AVON KAMPANYALARI